Areál

Jezírko

Zahradní jezírko je velmi kreativním zpestřením celého areálu. Když Vás omrzí bazén, můžete si zaplavat v našem jezírku s rybičkami. Finská sauna je umístěna hned vedle jezírka a dá se tak snadno ze sauny přejít rovnou do vody.

Do jezírka se nesmí skákat, aby se zabránilo případnému úrazu. Vedou tam však schody, po kterých se dá do vody jednoduše dostat.

Jezírko se nachází v horní části celého areálu, hned vedle zahradního domku. Součátí je i vodopád a most, přes který můžete pohodlně přejít na druhou stranu. Vedle jezírka se nachází prostorná, zastřešená terasa. 

Vše je přizpůsobeno pro Vaše maximální pohodlí.

Bazén

V horkých letních dnech určitě oceníte krytý bazén, který je součástí areálu.

Bazén je vyhřívaný, krytý, teplota vody se pohybuje kolem 30 stupňů. Kolem celého bazénu je tartan, na kterém se dá pohodlně ležet a opalovat. Nemusíte mít starosti ani o své děti, protože z tartanu se dnes kvůlu bezpečnosti a pohodlí staví většina dětských hřišť.

Komu by se chtělo někam cestovat autem, když máte vedle chalupy svůj vlastní, soukromý, krytý bazén. Stačí jen otevřít pivko a užívat si vesnickou, avšak luxusní pohodu.

Finská sauna

Nedílnou součástí objektu je finská sauna. Saunování je tělu i duši velice prospěšné. Sauna je navíc šibalsky umístěna hned vedle zahradního jezírka. Nemusíte se tedy bát, že byste se po 100 stupních v sauně neochladili.

Navíc je sauna velice prostorná a pohodlně se v ní ohřeje celá rodina.

Rozměry sauny: 

Zahradní domek u jezírka

Zahradní domek u jezírka oceníte v jakémkoliv počasí. Při horkých letních dnech zde naleznete chládek, v zimě zde bude díky chytré izolaci příjemné teplo.

V zahradním domku naleznete dámskou a pánskou toaletu. Projižeje zde jak klidné večery s rodinou, tak i bouřlivější párty s přáteli. Uspořádat zde můžete i oslavu, firemní večírek nebo svatbu.

Součástí domku je prostorná terasa, která nabízí nádherný pohled na jezírko s rybičkami.

Jídelna

Svou snídani, oběd či večeři si můžete vychutnat v prostorné jídelně, která se nachází hned vedle chalupy. 

Rádi Vám také zapůjčíme gril, opečeme sele a k tomu dodáme točené pivko. Záleží jen na Vás, co je pro Vás to pravé.

Vířivka, ohniště, dětské hřiště


V areálu najdete vyžití pro Vás i Vaše děti. Aby vaše pohodlí mohlo být co největší, je součástí areálu také dětské hřiště. A aby byl Váš wellness kompletní, nesmíme zapomenout ani na vířivku, ohniště nebo gril, kde můžete trávit svoje večery. 

Dali byste si raději sele a k tomu točené pivko?

Není problém, rádi Vám propůjčíme vybavení nebo sami připravíme.

Tipy na výlet

 Jemnice (8 km)

Znojmo (54 km)

Jihlava ZOO (58 km)

Aquapark Jihlava

Koupaliště Jemnice

Hrad Bítov (14 km)

Chmelnice (15 km)

Hrad Corštejn (16 km)

Vranovská pláž (30 km)

Zjistěte obsazenost